Adana Toki Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adana Toki Anadolu Lisesi

Adana Toki Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Buluşma Mekanı..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Charles Darwin'in Evrim teorisi

2 posters

Evrime İnanıyor musunuz?
Evet İnanıyorum.Mükemmel bir teori
Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_lcap50%Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Hayır İnanmıyorum.
Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_lcap0%Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Fikirsizim
Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_lcap50%Charles Darwin'in Evrim teorisi I_vote_rcap
 50% [ 1 ]
Toplam Oylar : 2

YazarMesaj
projen196

projen196

1. Sınıf :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue80 / 10080 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

2. Sınıf :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue4 / 1004 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

Admin :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

Charles Darwin'in Evrim teorisi Empty
MesajKonu: Charles Darwin'in Evrim teorisi   Charles Darwin'in Evrim teorisi I_icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 9:59 pm

Charles Darwin'in Evrim Teorisi hakkında ne düşünüyorsunuz?
Elessar
Süper Moderatör

Süper Moderatör
Elessar

1. Sınıf :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

2. Sınıf :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

Admin :
Charles Darwin'in Evrim teorisi Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Charles Darwin'in Evrim teorisi Right_bar_bleue

Charles Darwin'in Evrim teorisi Empty
MesajKonu: Geri: Charles Darwin'in Evrim teorisi   Charles Darwin'in Evrim teorisi I_icon_minitimeCuma Mayıs 22, 2009 6:30 pm

Bazı yönleriyle inanıyorum bazı yönleriyle saçma bir kere kesinlikle mükemmel bir teori değil. Çok açıkları var ama çok mantıklı ve kanıtlanmış olan maddeler ve konular var. O yüzden fikirsizim i işaretliyorum.

Charles Darwin'in Evrim teorisi
1 sayfadaki 1 sayfası