Adana Toki Anadolu Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adana Toki Anadolu Lisesi

Adana Toki Anadolu Lisesi Öğrencilerinin Buluşma Mekanı..

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Turkcell Bedeva İnternet

2 posters
YazarMesaj
Elessar
Süper Moderatör

Süper Moderatör
Elessar

1. Sınıf :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

2. Sınıf :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

Admin :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

Turkcell Bedeva İnternet Empty
MesajKonu: Turkcell Bedeva İnternet   Turkcell Bedeva İnternet I_icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 9:01 pm

Cool Farkımız bu Cool

Ne kadar legal bilmiyorum ama arkadaşlardan duydum ve uyguladım ve 1 aylık bedava internetim var olay şu ;

''internet'' yazıp boşluk bırakıp 8 haneli rakam giriyoruz.5010 a ÜCRETSİZ gönderiyoruz

- Eeee Ne girecez?
-Bilseydin bedavamı olurdu mal
-Peki ya ne yazacağız?
-Orası senin şansına kalmış rastgele uydur 8 haneli rakam tutarsa gir internete

-Tutturup tutturmadığımızı nasıl alayacağız?
-Tutturmassan sana 10 sn içinde şifreniz hatalıdır... ile başlayan bi mesaj geliyor.

-Abi tutturdum galiba ''hediye paketi'' diye başlayan bi mesaj geldi ne yapayım şimdi?
-Olum harbi malsın ha Ya ''internet'' i yanlış yazdın yada eksik girdin

-Bu sefer oldu galiba
-Nasıl başlıyor mesaj?
-Talebiniz alınmıştır....
-Aferim lan ballı Kaç MB tutturmuşsun?
-100MB yazıyo abi ne demek bu?
-Bu senin 30 gün içinde harcayabileceğin miktardır. Yazdığın kod a gelen MB şansına bağlı olarak 2MB yada 250 MB arası değişiyor.100MB normal oluyor.

-Abi hani talep alınmıştı internete girmiyo bu ya
-Öyle hemen olurmu Bak anlatayım :
*Turkcell menuye giriyorsun
*Türkcell Hizmetlerine giriyosun
*Müşteri hizmetlerine giriyorsun
*Ayarlarımı yap a giriyorsun
*Wap ayarları na basıyorsun
*Gelen ekrana telefon modelini yazıyorsun (örn: d900i N73) gönderiyorsun
*Bekliyorsun kendi kendine bişey gönderiyor sonra sana bir mesaj geliyor o gereksiz bir mesajdır. Asıl mesaj geliyor yapılandırma ayarları diye ORda basıp yükle yada kaydet ne varsa ona basıyorsun sana profil soruo seçiosun bi tane değiştir diosun ve internetin var!!!!!
Pin isterse 1234 girin

-Abi çok saol ya şimdi şu mesajları silebilirmiyim
-Sil tabi hepsini sil bi işlevleri kalmadı.
---------*---------------*--------------------------*----------------------------*---------------------*----------------------
Bu internet ne yapabilir ?
Öncelikle söyleyeyim telefon modeline göre değişiyor 50-100 TL lik telefonlarla blackberry ler arası dağ kadar fark oluyor
Genelde açılanlar
*facebook,msn, ıcq gibi chat lere girer
*wikipedia google sözlük sitelerinden yararlanabilirsiniz
*Gazete sitelerinden gazete okuyabilirsiniz
Üst düzey telefonlar
*Dikmen.org a giremedim E250 ve d900i nin kapasitesi yetmiyor sanırım son Nokia N serilerinde girilebilir
*Flash destekleyen telefonlarda flash oyunlar oynayabilirsiniz
*ogame gibi küçük simulasyon online oyunlara girebilirsiniz
-aslında yazmaya pek gerek yok here şeye girer üst düzey telefonlar tavsiyem blackberry dir tam internet için tasarlanmış

===>Ayrıca bi ste vereceğim www.wapindir.tr.nu burdan yararlanabilirsiniz(telefondan girin)

Ek Bİlgi: 30 gün sürelidir. Ve 30 gün içinde sadece kazandığınız kadar kota kullanabilirsiniz. Hade kolay gelsin kimi arkadaşıma ilk denemede 150 MB kimine 60-70 deneyişten sonra 100MB geldi şans sizin şansınız hadi kolay gelsin
Aklıma geldikçe ekliyorum çok uğraştım valla Very Happy

Yorum Lütfen
kartal memo

kartal memo

1. Sınıf :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

2. Sınıf :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

Admin :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Turkcell Bedeva İnternet   Turkcell Bedeva İnternet I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:02 am

lan olum şefreyi nasıl tuturucaz tutturma ihtimali yaklaşık 15000 de 1
Elessar
Süper Moderatör

Süper Moderatör
Elessar

1. Sınıf :

2. Sınıf :

Admin :
Turkcell Bedeva İnternet Left_bar_bleue999 / 100999 / 100Turkcell Bedeva İnternet Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Turkcell Bedeva İnternet   Turkcell Bedeva İnternet I_icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:20 am

kartal memo demiş ki:
lan olum şefreyi nasıl tuturucaz tutturma ihtimali yaklaşık 15000 de 1

Banane ya orası beni ilgilendirmez kop Bak şimdi sadece 1 tane şifre yok belkide 14999 tane şifre vardır onu bilmiyoruz kop

Turkcell Bedeva İnternet
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Internet Explorer 7 SP2
» Flash Player (Internet Explorer) 7.0.19
» İnternete şifre koymak öle böle değil internet explorera koyuyoz :D